Čís. položky 452

Devisový andílek "Je les accouple"

porcelán, pestře malovaný, trojúhelníková základna, sedící andílek na obláčku se dvěma srdci, návrh M. V. Acier, 1775, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu F 9, 2. pol. 19. století, výška 13,5 cm, lehce restaurováno - špička nohy a stuha (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018